balıkyolu duşakabin

Balıkyolu Duşakabin,  üretim, kurulum ve servis hizmeti vermekte olup, geniş bölgelere hitap ederek anadolu ve avrupa yakasında çalışmalarını sürdürmektedir.

Kurulum ve sonrası hizmetlerde tecrübeye sahip bizler gibi firmaları tercih etmeniz önemle rica eder ayrıca referansı olmayan firmalara güvenmemenizi tavsiye ederiz.

Duşakabin İmalatında kalite anlayışımız yüksektir. Çünkü memnuniyet odaklı vermiş olduğumuz hizmetten, iyi bildirim dönüşü almak önceliğimizdir.

Balıkyolu Duşakabin, Armen 57 markasının yetkili servis ünvanı ve kurumsal yapısı ile kurulum sonrası arızalanan duşakabinlerinize hızlıca servis vermekteyiz.

Duşakabin İmalatı

Balıkyolu Duşakabin, Armen 57 markasının kurumsal teknik servis hizmetlerinde yetki belgesine sahip firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına devam etmekte ve en iyi ekipmanlar ile duşakabin kurulumlarını yapmaktadır.

Servis hizmetinin neden önemli olduğunun birkaç nedenini anlatacağım. Marka Garantisinde, hizmet kalitesinin iyi olmasının tek yolu işi bilen usta ile çalışmaktır. Ayrıca kullanılan malzeme kalitesi de önemlidir.

Armen 57 markasının yetkili servisi olarak en kaliteli hizmeti vermekteyiz sonrasında bizi her zaman arayabilir çıkabilecek mevcut ürün arızası için

Misyonumuz

Müşteri odaklılığımızdan, güvenilirliğimizden ve oluşturmuş olduğumuz hakkaniyet felsefesinden ödün vermeden çalışmak.

Vizyonumuz

Sektörün lider firmaları ile ortaya koymuş olduğumuz güvenirliliği ve gelişmeye açık olan yapımızla çalışmak.

Servisini yapmış olduğumuz müşterilerimizin memnuniyetini sürekli geliştirmek ve teknolojiye ayak uydurmak.

Daha verimli, kaliteli bir süreklilikle kurumsal devamlılığımızı sağlamak vizyonumuzdur.

Balıkyolu Mahallesi Duşakabin, adı altında hizmet veren kalite ve teknoloji entegrasyonunu benimseyen firmamız, hizmet anlayışını her geçen gün arttırmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti

Firmamız müşteri memnuniyeti ile ilgili çok titiz çalışmakta, her bir çağrıyı hemen cevaplamaktadır.

Çağrıları dinlemekte ve çıkması muhtemel arızaların giderilmesi için en kısa sürede servise gitmektir.

Ücretsiz Keşif

Firmamız yetkili servis statüsünde çalışmaktadır. Mesela yetki belgesiz çalışan bir firma, duşakabin talebinizde çalışamayacak duruma getirebilir.

Keşif için hemen gelmekteyiz. Çünkü sorunu anında çözerek gerektiğinde onarım ve bakımı anında yapmaktayız.

Üstün kalite Anlayışı

Armen 57 Marka Tescilli belgemizle çalışmaktayız. Sonuç olarak yetkili servisliğini üstlenmiş olduğumuz firmaların ürünleri yüksek kalite ve çağımızın kalite anlayışı ile imal edilmektedir.

Üretilen bu malzemelerin garanti kapsamında olması önemlidir. Ayrıca ürünlerin 2 yıl boyunca güvence altında olacasakın unutmayın.

Balıkyolu Duşakabin Kurulum hizmetinde sorun yaşadığınızda örneğin, yetkisiz eleman mevcut duşakabininize zarar verdiğinde muhatap bulamama ihtimalini yüksektir.

Servis garantisi

Firmamız birçok markanın yetkili servis hizmetini vermektedir. Sonuç olarak ve Bu sayede firmadan almış olduğunuz ürünler yetkili servis garantisi altında olmaktadır.

Sorun olduğunda bizleri arayarak servis hizmetimizden faydalanabilmekte olup ayrıca fabrika garantisi ile kendinizi güvende hissedebilirsiniz.

Diğer hizmet ve servislerimizde mevcuttur. Hizmetler sayfamızdan detaylara ulaşabilirsiniz.